Про компанію

Друкарня «Цифра Принт» відкрилася в Харкові в 2009 році з цифровим комплексом XEROX DC 8000 AP і колективом професіоналів друкарської справи, що вже склався. Виконуючи замовлення наших клієнтів, ми в першу чергу прагнули оперативного та якісного продукту за невисокої ціни.

У 2011 році парк нашого обладнання модернізувався та поповнився цифровою чорно-білою машиною XEROX WC 4112 для друку книг та брошур малими тиражами. У 2016 році у нас з'явився XEROX Versant 2100 - найновіша машина, що дозволяє друк матових відбитків, друк на конвертах і друк фотокниг. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру та багаторічну співпрацю, продовжуємо працювати на благо поліграфічного ринку Харкова, прагнемо бути надійним партнером не лише тут, а й по всій Україні.

У нас Ви можете надрукувати все!

У друкарні «Цифра Принт» Ви можете замовити друк різних рекламних інструментів для себе чи своєї компанії: візитки, будь-які види календарів, листівки та запрошення, листівки, буклети та меню. А також складніших друкованих виробів: брошури, блокноти, журнали та каталоги. У друкарні проводиться післядрукарська обробка виробів: різання, біговка, брошурування та ламінація.
Окремо ми хочемо виділити напрямок - це друк та палітурка книг.
На сьогоднішній день ми маємо все необхідне, щоб максимально якісно та оперативно виконувати замовлення наших клієнтів: колектив, який «все життя в поліграфії», друкарське обладнання, «Нова Пошта» та інші партнери перевізники, а також велике бажання бути Вам корисними.